Otvárame prevádzku občianskej vybavenosti Entrada v Oľdzi

Máme skolaudované !!! Otvárame a hľadáme personál !!!

8.6.2021 sme po 11 mesiacoch rôznych "aktivít" so širokým spektrom úradov, ktoré dohliadajú na to, aby sme sa všetci dobre mali, dostali právoplatné Kolaudačné Rozhodnutie. Pred nami je ešte pár menších administratívnych úkonov ale teraz si už trúfam povedať, že otvorenie prevádzky je závislé primárne na tom, kedy a aký personál zoženieme.

Hľadáme: vychovávateľky/personál do škôlky.
Hľadáme: Obsluhu a kuchára do reštaurácie.
V niektorých prípadoch možný aj čiastočný alebo brigádnícky úväzok.
Nástup čo najskôr.
tel: +421 905 23 23 64
mail: lubos.macuha@lubmar.sk

Verím, že v júli sedíte pri pivku na našej terase.
Čapovať budeme Plzeň a Kofolu, deti vám plánujeme atakovať cez ponuku nanukov, káva a vínko samozrejmosť.
Kuchyňa je pripravená,v závislosti na schopnosti zohnať dobrého kuchára. Budeme variť a-la carte, ale s veľmi často sa meniacou ponukou naviazanou na sezónnu dostupnosť. Variť chceme z čerstvých surovín maximálne ako sa dá (resp. ako dovolí naša legislatíva, ktorá podporuje primárne fast-food).
Otváracie hodiny ešte riešim, ale večer do 22:00, možno pondelok voľný deň.
Squash/telocvičňa bude k dispozícii od začiatku, posilňovňu ešte musím zariadiť.
Škôlka je kompletne pripravená, tiež sme závislí len na schopnosti zohnať personál. Otvorená bude predbežne 6:00 - 18:00. Akokoľvek to prepočítam, tak cena bude 350€ za mesiac + strava, úplne bez zisku pre nás (.. iba ak si mamičky sadnú sem-tam v reštike na koláčik a kávu a deti na nanuk ;) .. ale ideme do toho, pokladám to za súčasť celku. Počet detí bude max 10. Vek od 2 roky do 4-5 rokov (5 ročné deti, ak nemajú odklad, musia ísť podľa legislatívu už do "štátnej" skôlky).
Obchod vyžaduje asi najkomplexnejšie technické riešenie (prihlasovanie sa, samoobslužný vstup, samoobslužná kasa), takže ten predpokladám až na jeseň.

Ľuboš